Termín obdržení zásilky
Dodací doba je ovlivněna statním svátkem ( 01.05 )
Česká pošta Čtvrtek 02.05
PPL Čtvrtek 02.05
Osobní odběr Pátek 03.05
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Career Paths: Agriculture SB DigiBook

29 %

390  Kč 550 Kč

Zboží skladem, ihned k odeslaní
Pokud objednám nyní, kdy zboží dostanu

Sleva až 70% u třetiny knih

Kod aktywacyjny pozwala na dostęp do DigiBooka, czyli cyfrowej wersji podręcznika.

DigiBook zawiera:

  • pełny materiał z podręcznika drukowanego
  • interaktywne zadania
  • nagrania audio
  • filmy
  • słowniczek angielsko-angielski z wymową audio
  • test po każdej z 3 głównych części podręcznika
  • statystyki postępów ucznia w zakresie poszczególnych umiejętności językowych.

Dostęp do DigiBooka jest ważny przez 36 miesięcy od momentu aktywacji kodu.

Do korzystania z DigiBooka konieczne jest zainstalowanie aplikacji Express DigiBooks.

Wymagania instalacyjne dla urządzeń stacjonarnych:

  • MS Windows Vista (wymagany Internet Explorer 9)
  • MS Windows 7, 8.1, 10 (wymagany Internet Explorer 11)
  • macOS 10.11+
  • macOS 10.15+

Wymagania instalacyjne dla urządzeń mobilnych:

  • Android - aplikację pobiera się z Google Play Store (jest kompatybilna z wersją 5.0 i następnymi)
  • iOS - aplikację pobiera się z App Store (jest kompatybilna z wersją 11 i następnymi)

Jeden użytkownik może zainstalować aplikację na 3 urządzeniach.

Autor:
Nakladatel: Express Publishing
ISBN: 9781471562389
Rok vydání: 2021
Jazyk : Polština
Vazba: brožovaná/paperback
Počet stran: 39
Mohlo by se vám také líbit..