Termín obdržení zásilky
Česká pošta Pondělí 30.11
PPL Pondělí 30.11
Osobní odběr Úterý 01.12
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Svět - Cestovatelský průvodce po naší planetě

Svět - Cestovatelský průvodce po naší planetě
28 %

644  Kč 899 Kč

Expedujeme 1 až 2 dny

Sleva až 70% u třetiny knih

Kompletní cestovatelský průvodce po naší planetě. Objevte svět s Lonely Planet.

\n

Nakladatelství Lonely Planet zúročilo čtyřicet let svého jedinečného přístupu k cestování v tuto neobvyklou knihu pokrývající celou naši planetu. Výsledkem je celkem 221 zemí řazených přehledně podle abecedy a popsaných tak, že nebude vědět, kam vyrazit dříve. U každé země najdete podrobnou mapu, základní fakta, inspirativní snímky a přehled míst, která nesmíte vynechat. Nyní začíná každá další cesta na stránkách této publikace. Teď máte celý svět ve svých rukách!

\n

Nesmíte vynechat Objevte nejzajímavější místa 221 zemí celého světa\nNaplánujte si cestu Připravte si trasu podle toho, co vás nejvíce zajímá\nObjevte místní tajemství Naši autoři se dělí o své znalosti získané od místních obyvatel

\n

221 zemí\nvíce než 600 fotografií\n228 map

\n

Náš slib\nNašim informacím můžete věřit, protože autoři Lonely Planet osobně navštěvují místa, o nichž píšou, a při sběru informací pro každé nové vydání se k nim vracejí znovu. Nepřijímáme žádné protislužby za pozitivní hodnocení a můžete se spolehnout na to, že jsme objektivní.

Autor:
Nakladatel: Svojtka&Co.
ISBN: 978-80-256-2741-9
Rok vydání: 2020
Jazyk : Čeština
Vazba: Knihy - vázané
Počet stran: 992
Mohlo by se vám také líbit..