Termín obdržení zásilky
Česká pošta Středa 10.03
PPL Středa 10.03
Osobní odběr Čtvrtek 11.03
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Portfolio předškoláčka a začínajícího školáka

Portfolio předškoláčka a začínajícího školáka
18 %

86  Kč 105 Kč

Odesíláme do 5 až 7 dní

Sleva až 70% u třetiny knih

Portfolio předškoláčka a začínajícího školáka tvoří desky a sada pěti karet formátu A4 k jednotlivým oblastem školní připravenosti. Děti se stávají piloty letadla a vydávají se na svůj let do nového světa poznání.

\n

Na kartách jsou u jednotlivých podoblastí (zraková, sluchová, motorická, poznávací a sociální) bílé kroužky ty lze využívat k postupnému zaznamenávání dovedností, které již děti bezpečně ovládají. Pedagogové i rodiče tak mohou mít rychlý a jasný přehled o aktuální situaci jednotlivých dětí.

\n

Do desek si děti mohou vkládat také své vlastní výtvory, které v průběhu školní docházky do MŠ vytvořily, na které jsou pyšné a které by si rády uchovaly na památku. Portfolio může být i hezkým dárkem dětem při ukončení docházky do MŠ.

\n

Portfolio předškoláčka a začínajícího školáka může být využito nejen pro monitoring školní připravenosti jednotlivých dětí v mateřských školách, ale třeba i při zápisech do 1. tříd, v přípravných třídách apod. Lze jej využívat i v přípravném období 1. tříd základních škol, aby si děti snadněji osvojovaly dovednost číst, psát, počítat a bylo jim ve škole dobře.

Nakladatel: Nakladatelstvi D+ H
ISBN: 978-80-87295-28-1
Rok vydání: 2020
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..