Termín obdržení zásilky
Česká pošta Středa 02.12
PPL Středa 02.12
Osobní odběr Čtvrtek 03.12
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Small Foot Adventní kalendář se sobem

Small Foot Adventní kalendář se sobem

774  Kč 803 Kč

Odesíláme do 1 až 2 týdnů

Sleva až 70% u třetiny knih

Small Foot Adventní kalendář se sobem

\n

Los z vrcholu věže shlíží na 24 šuplíčků. Moderní adventní kalendář v jednoduchém dřevěném designu. Těchto 24 šuplíků můžete naplnit vlastními dobrotami či šperky, každý z nich má vlastní číslo a potisk. Poslouží také jako dekorační prvek v období Vánoc.

\n

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

Nakladatel: Small foot by Legler
ISBN: 4020972109996
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..