Termín obdržení zásilky
Česká pošta Pondělí 11.07
PPL Pondělí 11.07
Osobní odběr Úterý 12.07
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Krkavcova čistka

Krkavcova čistka
31 %

550  Kč 799 Kč

Expedujeme 1 až 2 dny

Sleva až 70% u třetiny knih
\n

Říká se, že prvních šest elfů ze Zapovězených zemí nechalo svá srdce v podobě rubínů upevnit do královské koruny Stanengist, což znamená „Zavěšené kameny“. V koruně pak zaslouženě odpočívali a zároveň dohlíželi na své dílo a radili svým potomkům. Dlouhá léta nosili korunu králové a díky její moci se jim dařilo držet království pohromadě, avšak krátce před příchodem lidí ukradla tři rubíny zlodějka Merigall a od té doby je země znesvářená. Komu se podaří znovu zasadit rubíny do koruny a nasadit si ji na hlavu, ten podle legendy získá schopnost sešikovat celé své pokolení a vládnout Zapovězeným zemím.

\n

Krkavcova čistka je epická kampaň pro Zapovězené země, napsaná švédským fantasy spisovatelem Erikem Granströmem. Nejde o lineární příběh a dobrodruzi v ní nemají konkrétní cíl, který musí splnit. Místo toho jde o bohatou tapiserii legend, lokací, postav a událostí, se kterými můžou hráči různými způsoby interagovat. Kniha obsahuje:

\n

Podrobnou historii a popis koruny Stanengist a jednotlivých elfských rubínů.\nPopis devíti klíčových nehráčských postav, které Stanengist hledají.\nOsm kompletních dobrodružných mít, hratelných v libovolném pořadí.\nEpický závěr kampaně, ve kterém dobrodruzi dostanou příležitost rozhodnout o osudu Zapovězených zemí.

\n
Autor:
Nakladatel: Mytago
ISBN: 978-80-87761-77-9
Rok vydání: 2021
Jazyk : Čeština
Vazba: Knihy - vázané
Počet stran: 224
Mohlo by se vám také líbit..