Termín obdržení zásilky
Dodací doba je ovlivněna statním svátkem ( 28.10 )
Česká pošta Pondělí 02.11
PPL Pondělí 02.11
Osobní odběr Úterý 03.11
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Songwoman: a stunning historical novel from the acclaimed author of \'Skin\'

 Songwoman: a stunning historical novel from the acclaimed author of \'Skin\'
13 %

235  Kč 271 Kč

Odesíláme do 5 až 7 dní

Sleva až 70% u třetiny knih

A thrilling historical novel and the sequel to Skin, perfect for fans of Outlander, Game of Thrones and Clan of the Cavebear.

Autor:
Nakladatel: Hodder & Stoughton
ISBN: 9781473616493
Rok vydání: 2019
Jazyk : Angličtina
Vazba: Paperback / softback
Počet stran: 368
Mohlo by se vám také líbit..