Termín obdržení zásilky
Česká pošta Čtvrtek 26.11
PPL Čtvrtek 26.11
Osobní odběr Pátek 27.11
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Svět pirátů - Historická kronika nejobávanějších mořských lupičů

Svět pirátů - Historická kronika nejobávanějších mořských lupičů
29 %

423  Kč 599 Kč

Expedujeme 1 až 2 dny

Sleva až 70% u třetiny knih

Pirátství existovalo od chvíle, kdy člověk poprvé vyplul na moře. Slovo „pirát“ okamžitě vyvolá představu děsivé postavy v obnošeném kabátě a třírohém klobouku, hrozivě mávající mačetou na palubě lodi jeho bezmocných obětí. Snadno rozeznatelným symbolem pirátství a vzpoury se staly lebka a zkřížené hnáty, které kdysi zdobily pirátské vlajky.

\n

V této knize se odborník na piráty Angus Konstam vydává dějinami pirátství napříč stoletími - od mořských nájezdníků, kteří sužovali starověké Egypťany, až po moderní piráty v Somálsku a na Filipínách. Na své cestě se setkává s vikingskými nájezdníky, berberskými korzáry, piráty Dálného Východu, a především slavnými piráty „Zlatého věku“, kdy vody světových moří brázdili muži jako „Černovous“ Teach.

\n

Tím, že odděluje reálné dějiny pirátství od hollywoodem inspirované fikce, a mapuje vývoj pirátství v průběhu staletí, podává kniha Svět pirátů realistický obraz tohoto nebezpečného a obávaného podnikání. Díky barevným ilustracím a speciálním mapám představuje ojedělou sondu do světa pirátů.

Autor:
Nakladatel: Česká citadela
ISBN: 978-80-88382-12-6
Rok vydání: 2020
Jazyk : Čeština
Vazba: Knihy - vázané
Počet stran: 328
Mohlo by se vám také líbit..