Termín obdržení zásilky
Dodací doba je ovlivněna statním svátkem ( 28.10 )
Česká pošta Úterý 27.10
PPL Úterý 27.10
Osobní odběr Čtvrtek 29.10
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

The Mighty Heart of Sunny St. James

 The Mighty Heart of Sunny St. James
19 %

145  Kč 179 Kč

Sleva až 70% u třetiny knih

Twelve-year-old Sunny St. James navigates heart surgery, reconnecting with her lost mother, first kisses, and emerging feelings for another girl in this stunning, heartfelt novel -- perfect for fans of Ali Benjamin and Erin Entrada Kelly.

Autor:
Nakladatel: Little, Brown & Company
ISBN: 9780316515542
Rok vydání: 2020
Jazyk : Angličtina
Vazba: Paperback / softback
Počet stran: 416
Mohlo by se vám také líbit..