Termín obdržení zásilky
Česká pošta Pátek 05.03
PPL Pátek 05.03
Osobní odběr Pondělí 08.03
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Small Foot Kastaněty displej 12 ks

Small Foot Kastaněty displej 12 ks
9 %

519  Kč 573 Kč

Sleva až 70% u třetiny knih

Sada 12 ks kastanět ve trojici nápaditých provedení. Vystavte na svém pultu jako doplněk sortimentu. Zvířecími motivy a hravými barvami probouzí zvědavost. Hodí se do dětských rukou a perkusními zvuky rozdmýchají hudební ambice. Hlavní vlastnosti:

\n trojice provedenífunkční doplněk\n Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.
Nakladatel: Small foot by Legler
ISBN: 4020972106940
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..