Termín obdržení zásilky
Česká pošta Středa 10.03
PPL Středa 10.03
Osobní odběr Čtvrtek 11.03
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Small Foot Barevná rumba koule 1 ks červená

Small Foot Barevná rumba koule 1 ks červená

112  Kč

Expedice za 2 až 3 dny

Sleva až 70% u třetiny knih

Tyto roztomilé rumba koule jsou velké tak akorát pro dětské ruce a můžete je také postavit, díky plochému zakončení rukojeti. Samozřejmě vydává příjemný chrastivý zvuk. Rumba koule mají kombinaci přírodního a lakovaného dřeva, najdete zde červenožlutou a zelenožlutou kombinaci. Děti si s touto hudební hračkou procvičí sluchové vnímání a motoriku.  Hlavní vlastnosti:

\n dvojice barevných provedenírobustní a odolné provedení\n Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.
Nakladatel: Small foot by Legler
ISBN: 4020972106988
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..