Termín obdržení zásilky
Česká pošta Středa 10.03
PPL Středa 10.03
Osobní odběr Čtvrtek 11.03
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Small Foot Píšťalky displej 48 ks

Small Foot Píšťalky displej 48 ks
9 %

1731  Kč 1 900 Kč

Expedice za 2 až 3 dny

Sleva až 70% u třetiny knih

Sada 48 ks. Roztomilý společník! Přívěšek na klíče ze dřeva, má přírodní i barevné prvky. Je to píšťalka, na kterou děti mohou v dlouhé chvíli hrát. Můžete si vybrat například klauna, princeznu, prince... Perfektní jako malý dárek do adventního kalendáře nebo jen tak pro radost.  Hlavní vlastnosti:

\n pětice figurálních provedenífunkční doplněk\n Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.
Nakladatel: Small foot by Legler
ISBN: 4020972106971
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..