Termín obdržení zásilky
Česká pošta Úterý 08.12
PPL Úterý 08.12
Osobní odběr Středa 09.12
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Small Foot Dětská postýlka pro panenky

Small Foot Dětská postýlka pro panenky
10 %

786  Kč 869 Kč

Sleva až 70% u třetiny knih

Panenky a plyšové hračky se v této krásné postýlce vyspí obzvláště dobře, protože díky zábranám nevypadnou.  Díky bílé barvě vypadá postel pro panenky z masivního dřeva velmi moderně. Design perfektně završuje oboustranné ložní prádlo.  Hlavní vlastnosti:

\n vyrobeno z masivního dřevaideální doplněk k sortimentu nábytku pro panenkyskvělá postel pro všechny rodiče malých panenek\n Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.
Nakladatel: Small foot by Legler
ISBN: 4020972117786
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..