Termín obdržení zásilky
Česká pošta Středa 20.01
PPL Středa 20.01
Osobní odběr Čtvrtek 21.01
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

NUK FC Láhev Junior Cup 300ml 1ks pro holky

NUK FC Láhev  Junior Cup 300ml 1ks pro holky

177  Kč

Expedice za 2 až 3 dny

Sleva až 70% u třetiny knih

Láhev z řady First Choice, vhodná pro děti od 3 let Vhodné i pro školáky! S push-pull (vytahovacím-zatlačovacím) pítkem Lze zakoupit náhradní pítko  Hlavní vlastnosti:

\n Nekapající S klipem pro upevnění za pásek Praktické víčko - udržuje pítko hygienické \n Veselé motivy Neobsahuje BPA (z polypropylenu - nerozbitná) Výrobky NUK jsou vyvíjeny na základě medicínských vědomostí a na základě zkušeností matek. Proto jsou všechny výrobky NUK označené značkou „NUK zkušenost PLUS". Tato znalost, odvozená z pochopení všedního života maminek a porodních asistentek, odlišuje výrobky NUK od konkurence a zároveň přispívá k tomu, aby každý náš výrobek učinil mateřství nejkrásnějším obdobím v životě ženy.Když v roce 1956 představil NUK první ortodontický dudlík vyvinutý profesorem doktorem Baltersem a zubním lékařem Müllerem, byl položen základní kámen značky, jejímž jediným cílem bylo uspokojovat zvláštní potřeby matek a dětí. V průběhu uplynulých pěti desítek let přerostly znalosti, které NUK nashromáždil, do jedinečné pokladnice zkušeností.
Nakladatel: NUK
ISBN: 4008600310310
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..