Football club
120 Kč 150 Kč
Originální čtvrtletník tvořený texty předních fotbalových novinářů z Česka i zahraničí a autorů, které spojuje láska a vášeň k fotbalu.
Na téměř 180 stranách přináší tematicky pestré, čtivé a obsáhle zpracované příběhy, rozhovory, reportáže, analýzy i povídky.
- Sedmé číslo se z velké části věnuje trenérské profesi, a to ze všech možných úhlů a příběhů. Prostor dostaly také texty na téma fotbalových trpaslíků.
- Mohou mít fotbal a šachy něco společného? Dvojrozhovor s trenérem Martinem Haškem a velmistrem Martinem Petrem vás přesvědčí, že ano. Možná víc, než byste čekali.
- Všichni znají Arséna Wengera, Josého Mourinha nebo Pepa Guardiolu. Ale víte, kdo byl prvním zahraničním trenérem v anglické Premier League? Slovák Jozef Vengloš! V čísle najdete podrobnosti.
- Bhútán. I v této malé zemi ležících v Himalájích se hraje fotbal. A nedávno zaznamenala první úspěch. Tahle story vás zaručeně pobaví!
- A mnoho dalších pestrých témat v dalších 11 textech a jedné fotoreportáži.
Pokud máte rádi fotbal, budete mít rádi i Football Club.
Nakladatel: | KPJM agency s.r.o. |
Jazyk : | Čeština |
Vazba: | Brožovaná bez přebalu lesklá |
Počet stran: | 190 |
-
Atlas odlehlých ostrovů
Judith Schalansky
-
Madagaskar
-
Tajemná Afrika
Gianni Giansanti
-
Lidé
Mirella Ferrera
-
Vodopády světa
Bohumír Janský; Oldřich Karásek
-
Sissi, Die schöne Kaiserin
Merkle, Ludwig
-
Tajemná Afrika
Gianni Giansanti; Gianni Giansanti
-
The Charlie Chaplin Archives
Duncan, Paul
-
Das Auto-Buch
Chapman, Giles
-
Tor Seidel
Barth, Nadine
-
Tam, kde kameny mají duši
Zdeněk Thoma
-
Die schönsten Radtouren in Europa
Brönner, Thorsten
-
Football Club
-
Football Club
-
Football Club
-
Football Club