Termín obdržení zásilky
Česká pošta Pátek 04.12
PPL Pátek 04.12
Osobní odběr Pondělí 07.12
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

KidKraft Kuchyňka Lets Cook

KidKraft Kuchyňka Lets Cook

2670  Kč 2 693 Kč

Odesíláme do 1 až 2 týdnů

Sleva až 70% u třetiny knih

KidKraft - Kuchyňka Lets Cook

\n

Dřevěná kuchyňka obsahuje interaktivní poklady, jako jsou otáčecí tlačítka, otevírání a zavírání dveří spotřebičů, reálná páková baterie a hořáky se zvukem a světlem. Háčky a police poskytují úložný prostor pro pánve, hrnce nebo cokoli, co je potřebné k uvaření dobrého jídla. Součástí je také bezdrátový telefon s hands-free, který umožnuje předstírat, že voláte, když máte práci.\nVlastnosti : \nMalý rozměr kuchyně, vejde se i do menších prostorů. \nHořáky se zvukem a LED osvětlením. \nDveře spotřebičů se otevírají a zavírají.\n Praktický úložný prostor pod mikrovlnou troubou a snadno čistitelný, odnímatelný dřez. \nElegantní a robustní dřevěná konstrukce.

\n

Materiál: MDF, plast, kov

\n

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě. Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard.\n 

Nakladatel: Kidkraft
ISBN: 706943533956
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..