Termín obdržení zásilky
Česká pošta Pátek 04.12
PPL Pátek 04.12
Osobní odběr Pondělí 07.12
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

KidKraft Dřevěná kuchyňka Artisan Island

KidKraft Dřevěná kuchyňka Artisan Island

2556  Kč 2 579 Kč

Odesíláme do 1 až 2 týdnů

Sleva až 70% u třetiny knih

Dřevěná kuchyňka Artisan Island je kompaktním designovým doplňkem do každého dětského pokoje malého kuchaře.

\n

Kuchyňka obsahuje: \n- troubu, mikrovlnou troubu a lednici s oteviracími dvířky\n- lednici s výrobníkem ledu\n- odjímatelný dřez s kohoutky\n- vařiče ovládané knoflíky se zvukem\n- závěsnou tyč s háčky na příslušenství\n- obsahuje příslušenství

\n

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě. Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard.

Nakladatel: Kidkraft
ISBN: 706943534410
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..