Termín obdržení zásilky
Česká pošta Pátek 04.12
PPL Pátek 04.12
Osobní odběr Pondělí 07.12
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

KidKraft Sada na pečení metalická

KidKraft Sada na pečení metalická

712  Kč

Sleva až 70% u třetiny knih

KidKraft Sada na pečení metalická

\n

Moderní sada na pečení obsahuje kuchyňský robot s odklápějící vrchní částí a točími se metličkami. V míse mohou děti míchat ingredience jako jsou vejce, máslo, mouka a mléko. Pomocí válečku vytvoří dokonalé sušenky, které se upečou na plechu. Sušenky pak lze servírovat kamarádům a rodině. Kouzelná sada pro každou dětskou kuchyňku.

\n

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě. Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard.

Nakladatel: Kidkraft
ISBN: 706943535356
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..