Termín obdržení zásilky
Česká pošta Úterý 03.08
PPL Úterý 03.08
Osobní odběr Středa 04.08
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Hravá matematika 4 – Učebnice 2. díl

Hravá matematika 4 – Učebnice 2. díl
8 %

82  Kč 89 Kč

Expedujeme 1 až 2 dny

Sleva až 70% u třetiny knih
\n

Učebnice je koncipována podle všeobecně oblíbeného konceptu vyučování matematiky složeného z pouček, ukázkových příkladů s řešením a úloh na procvičení nového učiva. Cvičení se vyznačují tvořivostí, obsahovou a typologickou pestrostí a motivují žáky k práci. Na tvorbě učebnice se podílel široký kolektiv učitelů s bohatými teoretickými znalostmi i praktickými zkušenostmi z vyučování matematiky.

\n

V souladu s RVP ZV.

\n

Moderní a plnobarevný design podporuje motivaci a kreativitu žáků\nPestré typy úloh slouží žákům k procvičování probíraného učiva hravou a zábavnou formou\nUčebnici vhodně doplňuje pracovní sešit a početník\nObsah pracovní učebnice je rozdělen do 2 základních částí: aritmetika a geometrie\nHravou a zábavnou formou vysvětluje a procvičuje práci s přirozenými čísly do deseti milionů, postupně a názorně seznamuje se zlomky a zápornými čísly\nPřehledně zachycuje základní geometrické poznatky a rozvíjí dovednost rýsování, elementární prostorovou představivost a znalost výpočtů obvodů, obsahů a rozšiřuje učivo o výpočet povrchů krychle a kvádru.\nObsahuje práci s tabulkami, diagramy, jízdními řády a teploměry\nZahrnuje úlohy usnadňující výuku průřezových témat a rozvíjení klíčových kompetencí\nV zeleném panelu najdete přehledný a srozumitelný výklad učiva\nVe žlutém panelu jsou uvedeny vzorově vyřešené příklady\nV modrém panelu je umístěno připomenutí staršího učiva\nUčebnice obsahuje:

\n

Milion\nŘímské číslice\nPráce s daty\nZlomky\nPřevody jednotek\nVztahy mezi čísly\nOpakování aritmetiky\nSouměrné útvary\nOperace s úsečkami\nKonstrukce a obvody rovnoběžníku, obdélníku a čtverce\nObsah čtverce a obdélníku\nPovrch krychle a kvádru - rozšiřující učivo\nOpakování geometrie

\n
Autor:
Nakladatel: TAKTIK
ISBN: 978-80-7563-311-8
Rok vydání: 2021
Jazyk : Čeština
Vazba: Knihy - paperback
Počet stran: 72
Mohlo by se vám také líbit..