Celé Česko čte dětem
5
%
361 Kč 379 Kč
Sleva až 70% u třetiny knih
Kalendář obsahuje fotografie dvanácti osobností se svými dětmi.
Můžete se těšit na Ivanu Chýlkovou a malého Jáchyma Krause jako Sněhovou Královnu a Kaje v pohádce H. Ch. Andersena, Michala Viewegha a Arnošta Goldflama ve svých vlastních pohádkách se svými rodinami, Martina Dejdara jako Kocoura v botách v pohádce Charlese Perraulta či Pavla Zunu jako kapitána Háka v příběhu Petra Pana.
Olympijskou vítězku Kateřinu Neumannovou s dcerou Lucinkou uvidíte v pohádce „Hrnečku, vař!“.
Další tváří kalendáře je Aneta Langerová jako Červená Karkulka a Ewa Farna jako Jezinka v pohádce O Smolíčkovi Pacholíčkovi.
Olga Sommerová vystoupí jako Královna z karty a její dcera Olga Špátová jako Alenka v příběhu o Alence v říši divů.
Operní pěvkyně Eva Dřízgová se svým šestiletým synem se nechala fotit v pohádce „Čert a Káča“. Gólmanská legenda Dominik Hašek zobrazuje mořského vlka a jeho dcera je Pipi Dlouhá Punčocha. Vědce reprezentuje Pavel Jungwirth jako alchymista.
Fotografkou kalendáře je velká naděje české fotografie Dita Pepe, která je držitelkou několika významných cen v České republice i v zahraničí. Grafický návrh kalendáře bude dílem Aleše Najbrta, snad nejprestižnějšího českého grafika.
| Nakladatel: | PRESS - PYGMALION, s.r.o. |
| ISBN: | 859-4-686-2001-7 |
| Rok vydání: | 2009 |
| Jazyk : | Čeština |
| Vazba: | Spirálová, kroužková |
Mohlo by se vám také líbit..
-
Kouzelná třída
Zuzana Pospíšilová; Drahomír Trsťan
-
Buddhovy pohádky na dobrou noc
Dharmachari Nagaraja
-
Zahrada
Jiří Trnka; Jiří Trnka
-
Papuchalk Petr
Petr Horálek
-
Andělské pohádky na dobrou noc
Karen Walace; Lou Kuenzler; Anne Civardiová
-
MOUK
-
Dášeňka čili Život štěněte
Karel Čapek
-
Zdeněk Svěrák Tři bratři
-
Zvířátka
Eva Horáková; Vendula Hegerová
-
Velký špalíček pohádek, říkadel a pís...
Dagmar Košková
-
Strašidýlko Josífek
Ivanka Melounová
-
Království pohádek
Kolektiv Autorů
