Termín obdržení zásilky
Česká pošta Pátek 04.12
PPL Pátek 04.12
Osobní odběr Pondělí 07.12
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

KidKraft Úložná police na hračky s 12 boxy

KidKraft Úložná police na hračky s 12 boxy

2799  Kč 2 824 Kč

Odesíláme do 1 až 2 týdnů

Sleva až 70% u třetiny knih

Úložná police na hračky s 12 boxy ve veselých dívčích barvách. Police má jednoduchou a stabilní konstrukci. Barevné boxy na ukládání hraček a jiných věcí jsou plastové, zaměnitelné a velmi praktické.

\n

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě. Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard.

Nakladatel: Kidkraft
ISBN: 706943154502
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..