Termín obdržení zásilky
Česká pošta Pondělí 25.10
PPL Pondělí 25.10
Osobní odběr Úterý 26.10
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Výchova k občanství 7

Výchova k občanství 7

125  Kč 129 Kč

Odesíláme do 3 až 5 dní

Sleva až 70% u třetiny knih
\n

Nové učebnice pro vzdělávací obor Výchova k občanství jsou koncipovány v souladu s RVP ZV.

\n

Aktualizované vydání obsahuje navíc kapitolu Obrana státu.

\n

Struktura a obsahová náplň jednotlivých kapitol rozvíjí a uvádí do dalších souvislostí učivo Výchovy občanství pro 6. ročník. Žáci se seznámí s obdobím dospívání, pravidly chování, lidskými právy, kulturou a uměním, hospodaření a jiné.

\n

V úvodu jednotlivých kapitol naleznete motivační texty, které mají v žácích vzbudit zájem o příslušné téma. Kromě samotného výkladového textu učebnice obsahují i celou řadu problémových úkolů, které rozvíjejí myšlenkové operace žáků. V rámci skupinových úkolů se knihy zaměřují na rozvoj vzájemné kooperace a komunikačních dovedností.

\n

Navíc jsou zde zařazeny:

\n

mezipředmětové vazby formou odkazů na korespondující učivo v ostatních učebnicích z DUHOVÉ ŘADY (především Čítanka 7, Dějepis 7 a Zeměpis 7),\nprůřezová témata, \nskupinové a projektové úkoly, \npojmy v angličtině a němčině, \nnáměty k pozorování, opakovací a tvořivé úkoly,\nzajímavosti, \npráci s internetem, \nukázky z krásné literatury.

\n

NNS790

\n
Autor:
Nakladatel: NNS
ISBN: 9788076002944
Rok vydání: 2021
Jazyk : Čeština
Vazba: Knihy - paperback
Počet stran: 80
Mohlo by se vám také líbit..