Termín obdržení zásilky
Česká pošta Úterý 01.12
PPL Úterý 01.12
Osobní odběr Středa 02.12
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Kidkraft Domeček pro panenky Brooklyn\'s Loft

Kidkraft Domeček pro panenky Brooklyn\'s Loft

5045  Kč

Odesíláme do 1 až 2 týdnů

Sleva až 70% u třetiny knih

Kidkraft Domeček pro panenky Brooklyn\'s Loft

\n

Krásný třípatrový domeček s šesti pokoji, balkónem a venkovní terasou, nábytkem a příslušenstvím včetně svítící lampy a WC se zvukem splachování. \n- V přízemí se nachází butik, salón a kavárna s venkovním posezením a markízou\n- Obsahuje 25 ks příslušenství včetně šatů na magnet. \n- Vhodný pro panenky do 30 cm\n- Velmi kvalitní zpracování

\n

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě. Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard.

Nakladatel: Kidkraft
ISBN: 706943659229
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..