Termín obdržení zásilky
Česká pošta Pátek 27.11
PPL Pátek 27.11
Osobní odběr Pondělí 30.11
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

KidKraft Domeček pro panenky Magnolia mansion

KidKraft Domeček pro panenky Magnolia mansion

4819  Kč

Odesíláme do 5 až 7 dní

Sleva až 70% u třetiny knih

Kidkraft domeček pro panenky Magnolia Mansion Kidkraft domeček Magnolia Mansion je noblesní domeček v zářivých barvách, určený všem malým princeznám a jejich ještě menším společnicím...   Luxusní provedení 13 kusů barevného nábytku zútulní třípatrový domeček s 6 pokoji a otevřenou terasou. Dominantou domečku je točité schodiště, velká otevírací okna, která umožňují vidět do domečku z nejrůznějších úhlů a výtah. Toaleta vydává po zmáčknutí tlačítka zvuk splachování. Lampu lze rozsvítit tlačítkem a klavír hraje svou melodii.  Hlavní vlastnosti:

\n Obsahuje 13 kusů nábytkudomeček je dostatečně velký, aby si s ním mohlo hrát několik dětí současněvyrobeno ze dřevavelmi odolná a pevná konstrukcedodáváno s přehledným montážním návodem \n Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě. Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard.
Nakladatel: Kidkraft
ISBN: 706943659076
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..