Termín obdržení zásilky
Česká pošta Pondělí 30.11
PPL Pondělí 30.11
Osobní odběr Úterý 01.12
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

KidKraft Domeček pro panenky Hazel

KidKraft Domeček pro panenky  Hazel

1743  Kč

Odesíláme do 5 až 7 dní

Sleva až 70% u třetiny knih

KidKraft Domeček pro panenky Hazel

\n

V tomto domečku pro panenky je pro hru mnoho místa! Místnosti a 3 patrech a patiu jsou plné dekorace. S domečkem si může hrát více kamarádu najednou, je otevřený z obou stran. Domeček byl navržen pro děti, které mají raději než pohádkový styl realistický. Domeček ma retro nábytek a pultovou střechu. Vestavěná knihovna nabídne další úložné místo pro doplňky nebo malé sběratelské předměty. V gauči, židli a posteli najdete skrytý úložný prostor. Odklopte nebo posuňte sedací část a schovejte si své cennosti. Trouba je také otevíratelná, děti tak mohou panenkám vařit oblíbená jídla. Otevřený prostor s mnoha dvěřmi a okny je perfektní pro hodiny zábavného hraní.

\n

Nizozemská společnost Kidkraft je designérským výrobcem nápaditých hraček a dárkových předmětů známých nejen pod toutou značkou. Společnost byla založena v roce 1968 a od počátku bylo jejím cílem vytvářet charakteristické výrobky. Dnes je KidKraft jedním z předních výrobců dřevěných hraček a pokojového vybavení ve Spojených státech, který se nově otevírá celé Evropě. Vzhledem k tomu, že KidKraft byla založena inženýry, jsou návrhy výrobků nad rámec toho, co jen oko shlédne, což vyvyšuje jejich produkty nad všechny ostatní a zvyšuje spokojenost zákazníka. Společnost je zaměřena na přísné standardy kvality. Všechny KidKraft výrobky jsou testovány, aby bylo zajištěno, že jsou v souladu s bezpečnosti hraček EN71 Standard.

Nakladatel: Kidkraft
ISBN: 706943101308
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..