Termín obdržení zásilky
Česká pošta Pondělí 25.01
PPL Pondělí 25.01
Osobní odběr Úterý 26.01
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

BABY born Surprise Miminka 5 Motýlci, Sidekick

BABY born Surprise Miminka 5 Motýlci, Sidekick
11 %

302  Kč 339 Kč

Zboží skladem, ihned k odeslaní
Pokud objednám nyní, kdy zboží dostanu

Sleva až 70% u třetiny knih

Čáp byl opět v jednom kole! Z jemných nití upředl okouzlující miminka. Zatím jsou to kokony, takové kukly, jako v nich vyrůstají motýli. Když miminko BABY born Surprise rozbalíš, bude mít nádherná motýlí křídla. Všude na křídlech, oblečku i na vláskách miminka je spousta třpytek. \nKdyž se motýlí miminka narodí, mají zavřená očička. Aby se zjistilo, jakou mají barvu, opatrně víčka otři vlhkým hadříkem. \nDej svému miminku napít vodu z lahvičky a uvidíš, jaký vzor je schovaný na plence.\nJakmile odhalíš všechna překvapení, která miminko skrývá, můžeš vyplnit rodný list.\nSoučástí je plakátek s přehledem všech miminek BABY born Surprise a se zábavnými hrami.

\n

• BABY born Surprise.\n• Pro hraní i sbírání.\n• S funkcí pití a čůrání, součástí je kouzelná plenka.\n• Různorodé hry s panenkami BABY born Surprise zvyšují dětskou představivost a bylo prokázáno, že podporují rozvoj sociálních dovedností a hodnot jako je zodpovědnost, komunikace a empatie.

\n

BABY born Surprise Miminka (5. série) ve třpytivém balení, s plenkou, lahvičkou, rodným listem a přehledem všech miminek. 12 různých druhů. Sběratelský plakátek s rodným listem v češtině ke stažení na www.baby-born.cz.

Nakladatel: Zapf
ISBN: 4001167904343
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..