Termín obdržení zásilky
Česká pošta Úterý 09.03
PPL Úterý 09.03
Osobní odběr Středa 10.03
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Small Foot Balanční hra Sezame otevři se!

Small Foot Balanční hra Sezame otevři se!
13 %

305  Kč 349 Kč

Expedice za 2 až 3 dny

Sleva až 70% u třetiny knih

Tato hra bude vyžadovat zručnost a soustředěnost. Cílem je postavit všechny sušenky na balanční prvek s motivem postavy Cookie Monster tak, aby nespadly. Hra je vyrobena ze 100% certifikovaného FSC® dřeva a potrénuje umění soustředěnosti a také smysl pro rovnováhu dětí. Hlavní vlastnosti:

\n Certifikace FSC označuje výrobky, které vznikly v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodaření9 dílkůRozvíjí hmatové a smyslové dovednosti\n Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.
Nakladatel: Small foot by Legler
ISBN: 4020972109736
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..