Termín obdržení zásilky
Česká pošta Úterý 09.03
PPL Úterý 09.03
Osobní odběr Středa 10.03
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Small Foot Ohebná housenka

Small Foot Ohebná housenka

217  Kč 227 Kč

Expedice za 2 až 3 dny

Sleva až 70% u třetiny knih

Wow, tahle housenka je opravdu ohebná! Děti tuto pestrobarevnou motorickou hračku nebudou chtít dát z ruky. Barevná housenka se otáčí, ohýbá, natahuje. Dostává se do opravdu vtipných pozic a děti tímto zabaví nejen doma, ale i na cestách. Trénuje hlavně jemnou motoriku, děti dělají při otáčení a ohýbání housenky jen jemné pohyby rukou. Dílky drží pohromadě díky robustní gumičce. Hlavní vlasnosti:

\n trénuje jemnou motorikurobustní a odolné provedení\n Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.
Nakladatel: Small foot by Legler
ISBN: 4020972106445
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..