Termín obdržení zásilky
Česká pošta Čtvrtek 11.03
PPL Čtvrtek 11.03
Osobní odběr Pátek 12.03
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Small Foot Displej skládací červík 12 ks

Small Foot Displej skládací červík 12 ks
10 %

1242  Kč 1 376 Kč

Sleva až 70% u třetiny knih

Sada 12 ks. Dřevěný červík s barevnými kroužky v různých barvách. Na konci má ocásek, který se šroubuje, kroužky tak zůstanou bezpečně zajištěné. Kroužky mohou být navléknuty v jakémkoliv pořadí. Motorická hračka pro malé designéry. Hlavní vlastnosti:

\n Certifikace FSC označuje výrobky, které vznikly v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodaření6 kroužků na každém červíkoviVelikost složeného červíka: 15 x 3,5 x 4 cmRozvíjí motoriku, hmatové a smyslové dovednosti \n Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.
Nakladatel: Small foot by Legler
ISBN: 4020972039248
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..