Termín obdržení zásilky
Česká pošta Středa 10.03
PPL Středa 10.03
Osobní odběr Čtvrtek 11.03
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

PlanToys Vodní hra s jezírkem

PlanToys Vodní hra s jezírkem
12 %

1845  Kč 2 092 Kč

Expedice za 2 až 3 dny

Sleva až 70% u třetiny knih

PlanToys Vodní hra s jezírkem

\n

Vytvořte si svůj vodní svět a prožijte nová dobrodružství! Napusťte vodu do jezírka a nechte plynout dětskou fantazii a kreativitu. S touto vodní hrou zažijí děti zajisté velkou zábavu.\nIdeální hra pro teplé letní dny venku, stejně tak jako hra na doma. Vymýšlejte spolu s dětmi nové příběhy, chytejte rybičky, plujte na lodích nebo ztroskotejte na opuštěném ostrůvku.\nSada obsahuje 1 zásobník na vodu (jezírko), 1 loď, 1 plachetnici, 2 postavy, 1 poleno, 3 ryby, 2 stromy různé výšky a 1 keř.

\n

Plan Toys je již 30 let úspěšně fungující firma v oboru výroby vysoce kvalitních ekologických hraček.\nFirma vznikla v roce 1981 na jihu Thajska a v této oblasti funguje dodnes. Ve své produkci využívá dřevo z kaučukovníků, které již neprodukují latexové mléko. Společnost toto dřevo vykupuje od farmářů, pro které již nemá žádnou hodnotu, ale rovněž dbá na to, aby byly opětovně vysazovány stromy nové. Právě použitím těchto stromů, je výroba trvale udržitelná, ekologická a navíc z vysoce kvalitního materiálu. Výrobní proces je navržen tak, aby se za využití solární energie a biomasy maximálně šetřila energie a nedocházelo k žádné produkci odpadu.\nPlanToys používá ve své výrobě hraček lepidlo bez formaldehydů a barvy na vodní bázi, které jsou bezpečné, bez olova a jiných těžkých kovů. Pro obaly a tištěné materiály se využívá recyklovaný papír. Hračky mají certifikát FSC (pro ekologicky šetrné, sociálně prospěšné a ekonomicky životaschopné obhospodařování lesů) a ISO 9001 (pro vysokou kvalitu produktů) a 14001 (management životního prostředí).\nFirma získala akreditaci o sociální odpovědnosti (OHSAS 18001), což vypovídá o perfektním vztahu k zaměstnancům a vytváření bezpečného a zdravého pracovního prostředí. Firma zaměstnává mimo jiné také osoby se zdravotním postižením, pravidelně sponzoruje mnoho aktivit pro děti, jako jsou dětské kluby, hřiště, knihovny a herny, ale dokonce i spolupracuje s maminkami dětí s různým postižením a spolu s nimi vytváří hračky, které mohou těmto dětem pomoci.\nHračky od PlanToys podporují hru, kreativní mysl a učí děti o světě kolem nás. O jejich úspěchu vypovídají také desítky ocenění z celého světa.

Nakladatel: PlanToys
ISBN: 8854740058010
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..