Termín obdržení zásilky
Česká pošta Pátek 27.11
PPL Pátek 27.11
Osobní odběr Pondělí 30.11
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Le Toy Van Vlak Royal Expres

Le Toy Van Vlak Royal Expres

652  Kč

Odesíláme do 5 až 7 dní

Sleva až 70% u třetiny knih

 

\n

Cestujte stylově s lokomotivou Royal Express! Tento pětidílný vlak je vybaven vozy pro královnu s těmi nejlepšími sedadly, zdobenými detaily zalté barvy. Vozy jsou vyrobeny ručně z kaučukového dřeva z ​​udržitelných zdrojů s magnetickými částmi, aby si děti mohly vlak složit i rozložit dle jejich představivosti.

\n

 

\n

Hlavní vlastnosti:

\nVlaky Le Toy Van jsou kompatibilní s ostatními vláčkodráhami\nDetailní zpracování, luxusní nádech díky použití zlaté barvy\nNekonečné hodiny zábavy\n

 

\n

 

\n

 

\n

 

\n

 

\n

Britská značka Le Toy Van výrábí tradiční, vysoce kvalitní, prémiové dřevěné hračky v moderním designu. Kvalitu hraček zajišťuje pečlivý výběr přírodních materiálů a výjimečné detailní zpracování. Le Toy Van hračky jsou ručně malované. Inspirována dětskou představivostí je společnost Le Toy Van hrdá na to, že navrhuje inovativní hračky, které podporují plnohodnotný rozvoj dětí. Společnost Le Toy Van byla založena v roce 1995 v anglickém Surrey, jako rodinná firma. Zakladaleli byli Georges Le Van a jeho syn Steven Le Van, kteři jsou pokračovateli rodinné společnosti s více než 150 letou historií a zkušenostmi v ruční výrobě dřevěných hraček. Během posledních 25 let se společnost Le Toy Van stala důvěryhodným výrobcem dřevěných hraček. Oceněné hračky se nyní prodávají ve více než 50 zemích světa. Všechny hračky splňují nejpřísnější bezpečnostní normy ICTI, ISO 9001, EN-71 a ASTM.

\n

 

\n

 

\n

 

\n

 

Nakladatel: Le Toy Van
ISBN: 5060692637101
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..