Termín obdržení zásilky
Dodací doba je ovlivněna statním svátkem ( 28.10 )
Česká pošta Úterý 27.10
PPL Úterý 27.10
Osobní odběr Čtvrtek 29.10
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Always Forever Maybe

 Always Forever Maybe
20 %

194  Kč 241 Kč

Odesíláme do 5 až 7 dní

Sleva až 70% u třetiny knih

A powerful YA debut, told with astonishing insight and wit, about the depths and boundaries of true friendship and obsessive teenage love-perfect for fans of Sarah Dessen, E.

Autor:
Nakladatel: HarperCollins Publishers Inc
ISBN: 9780062685292
Rok vydání: 2020
Jazyk : Angličtina
Vazba: Paperback / softback
Počet stran: 272
Mohlo by se vám také líbit..