Termín obdržení zásilky
Česká pošta Pondělí 26.10
PPL Pondělí 26.10
Osobní odběr Úterý 27.10
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Starting Over at Blueberry Creek

 Starting Over at Blueberry Creek
19 %

168  Kč 208 Kč

Odesíláme do 5 až 7 dní

Sleva až 70% u třetiny knih

Forever\'s rising star Annie Rains welcomes readers back to the charming North Carolina town of Sweetwater Springs in this latest instalment to her bestselling series, perfect for fans of Debbie Mason and RaeAnne Thayne. Includes a bonus novella by Melinda Curtis!

Autor:
Nakladatel: Little, Brown & Company
ISBN: 9781538700860
Rok vydání: 2020
Jazyk : Angličtina
Vazba: Paperback / softback
Počet stran: 448
Mohlo by se vám také líbit..