Termín obdržení zásilky
Česká pošta Středa 22.05
PPL Středa 22.05
Osobní odběr Čtvrtek 23.05
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Flappy Entertains

Flappy Entertains
13 %

347  Kč 401 Kč

Odesíláme do 1 až 2 týdnů

Sleva až 70% u třetiny knih
\n

From the beloved bestselling author Santa Montefiore comes a new novel filled with humour and heart about being in control - and losing it. For fans of The Temptation of Gracie, Flappy now takes centre stage, more charismatic and competitive than ever.

\n
Autor:
Nakladatel: Simon & Schuster Ltd
ISBN: 9781398500334
Rok vydání: 2021
Jazyk : Angličtina
Vazba: pevná
Počet stran: 256
Mohlo by se vám také líbit..