Termín obdržení zásilky
Česká pošta Středa 04.10
PPL Středa 04.10
Osobní odběr Čtvrtek 05.10
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

The Hidden Girls

The Hidden Girls
10 %

413  Kč 458 Kč

Odesíláme do 5 až 7 dní

Sleva až 70% u třetiny knih
\n

For fans of Jenny Quintana, Jane Harper and Kate Hamer, The Hidden Girls is the tense and gripping novel from Rebecca Whitney, author of The Liar\'s Chair.

\n
Autor:
Nakladatel: Pan Macmillan
ISBN: 9781447265863
Rok vydání: 2020
Jazyk : Angličtina
Vazba: pevná
Počet stran: 320
Mohlo by se vám také líbit..