Termín obdržení zásilky
Česká pošta Středa 20.10
PPL Středa 20.10
Osobní odběr Čtvrtek 21.10
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Milovat se

Milovat se
14 %

146  Kč 170 Kč

Expedice za 2 až 3 dny

Sleva až 70% u třetiny knih
\n

Žena je nepochybně nejpozoruhodnější i nejzáhadnější bytostí celého vesmíru. A když se žena rozhodne vyzpívat tajemná zákoutí své nepopsatelné duše ve verších, pak se nám nabízí fascinující příběh nabitý k prasknutí mnohotvarými emocemi a vášněmi.
Jak sám název titul knížky napovídá, jejím obsahem je milostná lyrika. V podání Mariky Korcové to však není lyrika unylá ani sladkobolně ufňukaná. Je to cituplná kantáta vyzpívaná ze srdce kultivované, sebevědomé ženy. Ženy, která se nenechá jen tak něčím zlomit.
Skutečná poezie nevzniká tak, že básník sedne ke stolu a začne psát. Skutečná poezie je ozvěnou andělských šalmají, závanem kolibřičích křídel, vůní čerstvě rozkrojeného chlebového pecnu... Skutečná poezie je pravdou o našem nitru.
Druhé vydání sbírky „Milovat se“ je pouze důkazem konstatování, jež uzavíralo anotaci vydání prvního: Skutečná poezie Mariky Korcové je skutečně skutečná …

\n
Autor:
Nakladatel: Tofana
ISBN: 9788088318248
Rok vydání: 2021
Jazyk : Čeština
Vazba: brožovaná/paperback
Počet stran: 60
Mohlo by se vám také líbit..