Sbohem, Gangsteři
12
%
349 Kč 398 Kč
Zboží skladem, ihned k odeslaní
Pokud objednám nyní, kdy zboží dostanu
Sleva až 70% u třetiny knih
Kdysi dávno dávali rodiče svým dětem podobná jména, jaká mají postavy ze slavných románů. Dnes si však lidé sami dávají jména, jaká se jim zlíbí, a mezi milenci to chodí ještě trochu jinak. V takovém světě žije se svou přítelkyní jménem Zpěvník a kočkou Jindřichem IV. vypravěč románu Sbohem, Gangsteři, který pracuje jako učitel poezie ve Škole poezie. Kdo jsou tajemní Gangsteři, kteří tento svět bez přestání terorizují, a s jakými problémy se hrdina románu potýká v rámci svého netradičního zaměstnání? Gen’ičiró Takahaši stvořil ve svém románovém debutu svět, ve kterém míchá prózu s poezií, vážné s komickým, svět plný nespoutané imaginace a příběhu (možná lépe příběhů), který se dotýká všeho od lásky, politiky, médií, poezie, rodičovství, terorismu, komiksů, upírů až po samotný jazyk, kterým je vyprávěn.
„Sbohem, Gangsteři je román, který setřel hranice mezi vysokou a populární literaturou, a otevřel japonské literatuře dveře do nové doby, naplněné konzumem a popkulturou.
Vydání knihy podpořila Japan Foundation.
„Sbohem, Gangsteři je román, který setřel hranice mezi vysokou a populární literaturou, a otevřel japonské literatuře dveře do nové doby, naplněné konzumem a popkulturou.
Vydání knihy podpořila Japan Foundation.
Autor: | Gen’ičiró Takahaši |
Nakladatel: | Argo |
ISBN: | 9788025734148 |
Rok vydání: | 2021 |
Jazyk : | Čeština |
Vazba: | vázaná |
Počet stran: | 372 |
Mohlo by se vám také líbit..
-
Stopařův průvodce Galaxií 5
Douglas Adams
-
Nedokončené příběhy
J. R. R. Tolkien
-
Pán prstenů Společenstvo prstenu (ilu...
J. R. R. Tolkien
-
Bludiště seznamů
Umberto Eco
-
Andělé a démoni
Dan Brown
-
Šifra mistra Leonarda
Dan Brown
-
Ztracený symbol Speciální obrazové vy...
Dan Brown
-
Písničky bez muziky
Emanuel Frynta
-
Demian
Hermann Hesse
-
Stopařův průvodce Galaxií 4
Douglas Adams
-
Húrinovy děti
J. R. R. Tolkien
-
Pán prstenů Návrat krále
J. R. R. Tolkien
-
Vejce a já
Betty MacDonald
-
Dějiny ošklivosti
Umberto Eco
-
Alchymista - ilustrované vydání
Paulo Coelho
-
Příběhy obyčejného šílenství
Charles Bukowski