Termín obdržení zásilky
Česká pošta Úterý 09.03
PPL Úterý 09.03
Osobní odběr Středa 10.03
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Safari Ltd - Tuba - Pandy

Safari Ltd - Tuba - Pandy

362  Kč

Expedice za 2 až 3 dny

Sleva až 70% u třetiny knih

Safari Ltd - Tuba - Pandy  Medvídek z Číny, který se stravuje téměř výhradně bambusem. Patří mezi ohrožené druhy. Pro milovníky těchto medvídků je tuba s 12 různými modely vlastně jakýmsi sběratelským kouskem. Ručně malované figurky mají reálné barvy a jsou propracovány do nejjemnějších detailů. V balení najdete medvídky v různých pózách, včetně pandy s mládětem a lezoucí po bambusovém stromě. Názvy v angličtině najdete obvykle na břiše figurky. Balení se dá používat opakovaně, dítko tak má perfektní krabičku, do které může repliky opět uklidit. Safari Ltd. je firmou ekologickou, které záleží na bezpečí našich dětí a planety. Také proto jsou všechny výrobky bez ftalátů a jsou velmi důkladně testovány.  Hlavní vlastnosti:

\n 12 Pandkaždá figurka je detailně navržená a ručně malovaná \n Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do přírody. My vám nabízíme kolekce tub se zvířaty, které jsou vždy tematicky zaměřené (např. farma, Austrálie, poušť, domácí mazlíčci, koně, světové památky, atd.). Mimo replik zvířat nabízíme od této firmy také celou jejich sérii „Safariology“ – životní cykly, dětské pomůcky do přírody (dalekohledy, krabičky na brouky, …).
Nakladatel: Safari Ltd
ISBN: 095866697303
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..