Termín obdržení zásilky
Česká pošta Čtvrtek 04.03
PPL Čtvrtek 04.03
Osobní odběr Pátek 05.03
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Yeelight LED Folding Desk Lamp Z1 Pro

Yeelight LED Folding Desk Lamp Z1 Pro

805  Kč

Expedujeme 1 až 2 dny

Sleva až 70% u třetiny knih

Yeelight Z1 Pro - skládací stolní lampa

Vysoce kvalitní osvětlení v kombinaci s elegantním, ale praktickým designem. Stolní lampa Yeelight Z1 Pro má vestavěnou dobíjecí baterii, která poskytne až 40 hodin používání bez nutnosti dobíjení. Díky bezdrátovému napájecímu zdroji si jej můžete vzít s sebou kamkoli potřebujete. Pětistupňová stupnice jasu vám umožňuje přizpůsobit světlo vašim aktuálním potřebám.

Dlouhá pracovní doba díky vestavěné baterii

2 500 mAh baterie vám umožní používat lampu až 40 hodin bez dobíjení. Žárovka Z1 Pro je ideální pro jakýkoli stůl, i když není k dispozici hlavní napájení.

Zvýšený jas pro lepší osvětlení

Z1 Pro může svítit až 200 lumenů. Upravte intenzitu světla pomocí pětistupňové stupnice. Jasnější světlo bude dobře fungovat při efektivní a náročné práci. Měkčí světlo vám umožní po náročném dni večer relaxovat a uklidnit se.

Promyšlená technologie

Fotoaparát Z1 Pro využívá technologii, která zajišťuje, že světlo neztratí svůj jas, i když je baterie téměř vybitá. Žárovka Z1 Pro má zabudovanou pětistupňovou regulaci jasu. Jas lampy lze nastavit v rozmezí 10 až 200 lumenů, takže je ideální pro různé situace. Teplota barev je také nastavitelná v 5 stupních a pohybuje se v rozmezí od 2700 K do 5 000 K. Chladné světlo je prospěšné pro soustředění a učení a pro teplejší relaxaci a ztlumení.

180stupňové nastavení hlavy

Hlava lampy je dostatečně pružná, takže ji můžete umístit v jakémkoli úhlu, aby dopadající světlo co nejvíce osvětlovalo povrch stolu.

Přenosný a snadno použitelný & Bezpečné nabíjení

Symetrický port USB-C vám umožní nabít Z1 Pro a můžete jej snadno připojit ke zdroji napájení, a to i ve tmě. Integrovaný modul ochrany napájení monitoruje teplotu baterie v reálném čase, aby byla zajištěna bezpečnost během nabíjení.

Světlo šetrné k očím, bez efektu blikání

Lampa používá vysoce kvalitní LED světelné korálky, které vyzařují méně modrého světla a nezpůsobují efekt blikání.

Bezpečné nabíjení

Integrovaný modul ochrany napájení monitoruje teplotu baterie v reálném čase, aby byla zajištěna bezpečnost během nabíjení.

Specifikace:

 • Zadejte YLTD141
 • Barva bílá
 • Index barevného podání 90 Ra
 • Jas 10-200 lm
 • Barevná teplota 2700-5000K (5 stupňů)
 • Rozsah jasu 20 - 100%
 • Výkon 5W (30 x .0,2W / LED)
 • Napětí 5V 1A
 • Baterie 2500mAh
 • Pracovní teplota 10 - 40 ° C
 • Vlhkost prostředí 0% - 85% RH
Nakladatel: Yeelight
ISBN: 608887786934
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..