Termín obdržení zásilky
Česká pošta Středa 03.03
PPL Středa 03.03
Osobní odběr Čtvrtek 04.03
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Small Foot Tahací autobus Sezame otevři se!

Small Foot Tahací autobus Sezame otevři se!
16 %

479  Kč 573 Kč

Expedice za 2 až 3 dny

Sleva až 70% u třetiny knih

Je čas jít do školy! Tento žlutý školní autobus je vyroben ze 100% certifikovaného FSC® dřeva a může být dekorován roztomilými postavičkami ze světa „Sezame, otevři se!“. Vkládání dílků s postavičkami do autobusu procivčuje jemnou motoriku dětí, také je naučí o rozdílných tvarech. Ve přední části je šňůrka, hračka tak může sloužit i jako tahací.  Hlavní vlastnosti:

\n Certifikace FSC označuje výrobky, které vznikly v souladu se zásadami udržitelného lesního hospodaření.10 dílkůRozvíjí hmatové a smyslové dovednosti\n Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.
Nakladatel: Small foot by Legler
ISBN: 4020972109750
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..