Termín obdržení zásilky
Česká pošta Středa 20.01
PPL Středa 20.01
Osobní odběr Čtvrtek 21.01
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Sluneční hodiny - Návrhy, realizace a příklady z domova i ze světa

Sluneční hodiny - Návrhy, realizace a příklady z domova i ze světa
16 %

328  Kč 389 Kč

Odesíláme do 1 až 2 týdnů

Sleva až 70% u třetiny knih

Sluneční hodiny jsou krásnou ozdobou budov i veřejných prostranství. Odborná veřejnost však odhaduje, že každé třetí jsou chybné a nefungují správně. Jak je poznat a jakých chyb se vyvarovat při stavbě vlastních hodin vám ozřejmí tato publikace. V první části vás seznámí s různými typy hodin, časovým rozsahem, kdy jsou funkční, a s údaji, které lze z hodin odečíst. Druhá část se zabývá nejčastějšími typy slunečních hodin a jejich vlastnostmi. Ve třetí části jsou uvedeny zásady, které je třeba při návrhu a realizaci hodin dodržet. V poslední, čtvrté části najdete příklady méně obvyklých řešení hodin z České republiky i celého světa.

\n

Důvody, proč si sluneční hodiny pořídit:\nOzdobíte dům a sklidíte obdiv kolemjdoucích\nJsou praktické, nejen hezké\nČas dostane nový význam, přestane vás honit, začnete ho pozorovat\nMohou vyjadřovat vaše záliby, životní krédo, ale i symboly rodiny či firmy\nNaučíte se mnoho nového o vzájemných pohybech Země a Slunce

Autor:
Nakladatel: Grada
ISBN: 978-80-271-3023-8
Rok vydání: 2020
Jazyk : Čeština
Vazba: Knihy - vázané
Počet stran: 184
Mohlo by se vám také líbit..