Termín obdržení zásilky
Česká pošta Středa 24.07
PPL Středa 24.07
Osobní odběr Čtvrtek 25.07
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

The Girls From Mersey View

The Girls From Mersey View
13 %

220  Kč 252 Kč

Odesíláme do 1 až 2 týdnů

Sleva až 70% u třetiny knih
\n

A heartwarming 1930s Liverpool saga about friendship, community and love. For fans of Nadine Dorries and Dilly Court. \'An outstanding storyteller\' Woman\'s Weekly

\n
Autor:
Nakladatel: Headline Publishing Group
ISBN: 9781472269683
Rok vydání: 2021
Jazyk : Angličtina
Vazba: Měkká
Počet stran: 384
Mohlo by se vám také líbit..