Termín obdržení zásilky
Česká pošta Čtvrtek 11.03
PPL Čtvrtek 11.03
Osobní odběr Pátek 12.03
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Small Foot Motorická kostka Country life

Small Foot Motorická kostka Country life
12 %

1420  Kč 1 606 Kč

Expedice za 2 až 3 dny

Sleva až 70% u třetiny knih

Small Foot Motorická kostka Country life Na vesnici se toho děje opravdu hodně. Korálkový labyrint ve tvaru slepičky, vkládačka, posuvné dílky, hra seřazení barev, zatloukání kladívkem, děti si mohou hrát na všech pěti stranách kostky. Motorická kostka má pěknou ilustraci zvířátek z farmy. Svrchní stranu s labyrintem můžete odvázat a otočit, abyste mohli kostku skladovat bezpečně nebo z ní vytvořili židličku pro děti. Kdo co jí? Ve vkládačce musí děti nakrmit zvířátka správnou potravou. Motorická kostka trénuje poznávání barev a tvarů, také dětem dodá základní informace o zvířatech farmy. Unikátní motorická kostka vyrobená ze dřeva s kovovými prvky. Hlavní vlastnosti

\n Motorické aktivity na pěti stranáchVkládačkaZatloukačkaKorálkový labyrintLze přetransformovat na židličku\n Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.
Nakladatel: Small foot by Legler
ISBN: 4020972117335
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..