Vzestup a pád mocností
25
%
263 Kč 349 Kč
Sleva až 70% u třetiny knih
Důmyslný román o mladé ženě, která cestuje po světě, aby pochopila svou záhadnou minulost
Tooly Zylberbergová je Američanka a majitelka malého knihkupectví na velšském venkově. Pořád čte. Knihy jsou bezpečnější než lidé, kteří by se mohli ptát na její život. Ona by se o zvláštních událostech svého dětství totiž raději vůbec nezmiňovala. Jako malá byla unesena podivnou skupinou, zapletenou do zločinu od Asie pres Evropu po Spojené státy. Ale kdo byli její únosci? Proč vzali právě ji? Co doopravdy chtěli?
Byl mezi nimi Humphrey, ruský skrblík s vášní ke knihám; půvabná, ale výbušná Sarah, která do všeho vnášela chaos; a také Duncan a Fogg a pupkaté prase. A samozrejmě Venn, charismatický vůdce celé skupiny, jehož pohled na svět Tooly navždy změnil. Dokud najednou nezmizel.
O několik let později už Tooly nevěří, že by se někdy dozvěděla pravdu o svém živote. Ale když dostane od svého dávno ztraceného přítele z New Yorku překvapivé zprávy o starých tajemstvích, vydává se na cestu kolem světa, aby našla odpovědi.
| Autor: | Tom Rachman |
| Nakladatel: | Host |
| ISBN: | 978-80-7491-487-4 |
| Rok vydání: | 2015 |
| Jazyk : | Čeština |
| Vazba: | Vázaný |
| Počet stran: | 427 |
| Zařazení: | anglicky psané romány |
Mohlo by se vám také líbit..
-
The Imperfectionists. Die Unperfekten...
Tom Rachman
-
Digitální demence
Manfred Spitzer
-
Slepá mapa
Alena Mornštajnová
-
Pod zemí, pod vodou
Mizielińští Aleksandra a Daniel
-
Hotýlek
Alena Mornštajnová
-
Brno nacistické - Průvodce městem
Brenner Alexandr, Konečný Michal,
-
Brno stalinistické
Alexandr Brummer
-
Panorama francouzské literatury od po...
Šrámek Jiří
-
Sítě
Dvořáková Petra
-
Umrlčí cesta
Peter May
-
Usměvavý muž
Henning Mankell
-
Naděje a iluze
Jan Mervart
-
Ladislav Helge - Cesta za občanským f...
Bilík Petr
-
Vizuální poezie
Eva Krátká
-
Psychologie celoživotního vývoje - Uv...
Katarína Millová
-
Nebezpečná literatura? - Antologie z ...
Pavlíček Tomáš a kolektiv
