Termín obdržení zásilky
Česká pošta Středa 03.03
PPL Středa 03.03
Osobní odběr Čtvrtek 04.03
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Safari Ltd - Tuba - Pacifik

Safari Ltd - Tuba - Pacifik
6 %

321  Kč 340 Kč

Expedice za 2 až 3 dny

Sleva až 70% u třetiny knih

Safari Ltd - Tuba - Pacifik  Tichý oceán je největším a nejhlubším ze všech světových oceánů. Zahrnuje téměř 64 milionů čtverečních kilometrů, což je téměř třetina celého zemského povrchu. Je to domov pro tisíce druhů mořských živočichů, plazů, ryb, ptáků, savců a bezobratlých živočichů. Tato sada ručně malovaných postav zahrnuje různé druhy zvířat, které se nachází v Tichém oceánu.  Obsah tuby:Chobotnice ŽelvaTučňákLachtanKrabPlejtvákovecŽralok tygříTerej modronohý Bodlok pestrý Delfín  Hlavní vlastnosti:

\n 10 druhů zvířat z Tichého oceánukaždá figurka je ručně malovanávšechny výrobky bez ftalátů\n Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do přírody. My vám nabízíme kolekce tub se zvířaty, které jsou vždy tematicky zaměřené (např. farma, Austrálie, poušť, domácí mazlíčci, koně, světové památky, atd.). Mimo replik zvířat nabízíme od této firmy také celou jejich sérii „Safariology“ – životní cykly, dětské pomůcky do přírody (dalekohledy, krabičky na brouky, …).
Nakladatel: Safari Ltd
ISBN: 095866003579
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..