Termín obdržení zásilky
Česká pošta Středa 10.03
PPL Středa 10.03
Osobní odběr Čtvrtek 11.03
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Safari Ltd - Tuba - Velryby

Safari Ltd - Tuba - Velryby
6 %

321  Kč 340 Kč

Expedice za 2 až 3 dny

Sleva až 70% u třetiny knih

Safari Ltd - Tuba - Velryby  Tuba Velryby obsahuje 10 modelů kytovců z celého světa. Přidejte mísu vody a máte doma moře! A při hře s ručně malovanými figurkami si můžete povídat třeba o tom, proč velryba není ryba. Díky detailnímu provedení se při hře s figurkami dítě naučí názvy a typické znaky jednotlivých druhů velryb. Názvy v angličtině najdete obvykle na břiše figurky. Balení se dá používat opakovaně, dítko tak má perfektní krabičku, do které může repliky opět uklidit. Safari Ltd. je firmou ekologickou, které záleží na bezpečí našich dětí a planety. Také proto jsou všechny výrobky bez ftalátů a jsou velmi důkladně testovány.  Obsah tuby (slovníček): Bowhead Whale - Velryba grónskáRight Whale - Velryba černáBeluga Whale - BěluhaBryde`s Whale - Plejtvák brydeůvGray Whale – Plejtvákovec šedý Minke Whale - Plejtvák malýHumpback Whale - KeporakSperm Whale – Vorvaň obrovskýPilot Whale - Kulohlavec černýBlue Whale – Plejtvák obrovský  Hlavní vlastnosti:

\n 10 modelů kytovců z celého světakaždá figurka detailně navržená a ručně malovaná všechny výrobky bez ftalátů\n Safari Ltd. je předním výrobcem a celosvětovým distributorem vzdělávacích hraček v podobě autentických, ručně malovaných modelů zvířat a dětských pomůcek do přírody. My vám nabízíme kolekce tub se zvířaty, které jsou vždy tematicky zaměřené (např. farma, Austrálie, poušť, domácí mazlíčci, koně, světové památky, atd.). Mimo replik zvířat nabízíme od této firmy také celou jejich sérii „Safariology“ – životní cykly, dětské pomůcky do přírody (dalekohledy, krabičky na brouky, …).
Nakladatel: Safari Ltd
ISBN: 095866001940
Jazyk : Čeština
Mohlo by se vám také líbit..