Termín obdržení zásilky
Česká pošta Středa 29.04
PPL Středa 29.04
Osobní odběr Čtvrtek 30.04
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Rekonstrukce končetin vaskularizovanými laloky

Rekonstrukce končetin vaskularizovanými laloky
17 %

455  Kč 549 Kč

Expedujeme 1 až 2 dny

Sleva až 70% u třetiny knih
\n

Amputace pro osteomyelitidy na dolních končetinách je při současném rozvoji rekonstrukční chirurgie a mikrochirurgie téměř minulostí. V knize jsou popsány nejčastější typy poranění na horní a dolní končetině a jejich společné komplexní traumatologicko-plastické ošetření včetně dlouhodobých výsledků. Taktika v ošetření končetinových zlomenin spojených se ztrátou kostí nebo měkkých tkání je základním bodem spolupráce různých oborů. \nV knize nalezne čtenář komplexní a zasvěcený pohled na tuto problematiku – přes předoperační přípravu a typy anestezie, principy rekonstrukce, přehled měkkotkáňových a kostních vaskularizovaných laloků až po indikace použití v oblasti ztrátových poranění horní a dolní končetiny.

\n

Kniha je zajímavá pro plastické chirurgy, všeobecné chirurgy, traumatology, ortopedy, anesteziology a obor intenzivní medicína.

\n
Autor:
Nakladatel: Grada
ISBN: 978-80-271-3101-3
Rok vydání: 2021
Jazyk : Čeština
Vazba: Knihy - vázané
Počet stran: 224
Mohlo by se vám také líbit..