Termín obdržení zásilky
Česká pošta Středa 20.01
PPL Středa 20.01
Osobní odběr Čtvrtek 21.01
Termíny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle zvoleného typu platby. O Průběhu zásilky Vás budeme informovat e-mailem.
Při nákupu většího množství produktů negarantujeme dodání do zobrazeného data

Minecraft 6 – Vzhůru ke hvězdám!

Minecraft 6  – Vzhůru ke hvězdám!

218  Kč

Odesíláme do 3 až 5 dní

Sleva až 70% u třetiny knih

Vyrážíme do fascinujícího vesmíru, představíme vám jeho úžasná zákoutí a báječná dobrodružství s ním spojená.

\n

V tomto vydání Minecraft speciálu jsme se zaměřili na vědu a také na science fiction. Vyrážíme do fascinujícího vesmíru, představíme vám jeho úžasná zákoutí a báječná dobrodružství s ním spojená. Bude to možná trochu prácička pro váš mozek a pro vaše budovatelské schopnosti, ale budete se u toho bavit.

\n

Speciální vydání magazínu SCORE věnované výhradně populárnímu hernímu hitu Minecraft. Na 148 stranách najdete kompletního průvodce světem Minecraftu se stovkami rad, tipů a triků pro začátečníky i pokročilé, dále zajímavé rozhovory, témata a nezbytné zpravodajství. To vše od zkušených autorů SCORE i specialistů na Minecraft. U časopisu je přiložen i velký dvoustranný plakát a samolepky. Z obsahu:
\nRobinson. Postavte si svůj vlastní ostrov. \nUžitečné tipy. Uděláme z vás lepší hráče. \nPiráti z Karibiku. Jen ty nejlepší pirátské mody. \nPod vodou. I pod vodou je úžasně.

Autor:
Nakladatel: Omega Publishing Group
ISBN: 9-771473-968616
Rok vydání: 2017
Jazyk : Čeština
Vazba: brožovaná (časopis)
Počet stran: 148
Mohlo by se vám také líbit..